Wanna Plus Bel Tempo SPA

Elastyczność w użytkowaniu

Stanowiska masażu z różną ilością i rozmieszczeniem dysz pozwalają na dopasowanie odpowiedniej mocy do wymagań użytkownika.

Dodatkowe dysze dla spragnionych wrażeń

Dla osób nastawionych na silne wrażenia masażu przewidziano dwa stanowiska siedzące „DYNAMIC” wyposażone w 6 dysz strumienia wodno - powietrznego ciągłego jak i dysze obrotowe.

Relaks i odpoczynek

Leżanka „REST” pozwoli na pełen relaks w mocnych bąbelkach powietrza wraz z masażem odcinka lędźwiowego pleców jak i karku strumieniem wodno - powietrznym. Pozostałe dwa miejsca „CALM” z przeznaczeniem dla odpoczynku oferują zmniejszoną ilość dysz.

Nowoczesne elementy wyposażenia

Dodatkowo każda z dysz wodno - powietrznych posiada indywidualną regulację natężenia masażu. Przewidziany został również podświetlany wodospad z regulacją przepływu.

Solidna konstrukcja

Wanna znajduje się na aluminiowym stelażu, wszystkie zamontowane pompy wodne produkcji włoskiej, z korpusem ze stali nierdzewnej. W standardzie znajduje się automatyczny system uzupełniania ubytków wody do wyznaczonego poziomu, przelew awaryjny odprowadzający nadmiar wody, aplikacja do sterowania wanną z telefonu, dotykowe podświetlane przyciski ze stali nierdzewnej, podświetlane dysze oraz zawory sterujące. 

Rurociągi wodne wykonane z wytrzymałego PCV na łączeniach klejonych. System posiada spusty z rur. Dzięki nim woda na zimę może zostać usunięta a wanna całkowicie wyłączona z użytku, bez konieczności jej podgrzewania w celu ochrony przed zamarzaniem.

dane techniczne

rozmiar niecki
200 x 192 x 90 (wys.) cm
Waga bez wody
200 kg
waga z wodą
1300 kg
pojemność
ok. 1100 litrów
maksymalna ilość użytkowników
5 osób
miejsca siedzące dynamic
2 sztuki
miejsca siedzące calm
2 sztuki
miejsca siedzące rest
1 sztuki
dysze wodno-powietrzne (w tym podświetlane)
20 (9) sztuk
dysze powietrzne
12 sztuk
kaskada podświetlana
1 sztuka
oświetlenie podwodne led rgb z MOŻLIWOŚCIĄ zmiany kolorów
1 sztuka
dwustopniowy system filtracji
1 sztuka
dmuchawy masażu powietrznego z podgrzewaniem powietrza
1 sztuka
pompy masażu wodnego
1 sztuka
pompa filtracyjna
1 sztuka
stelaż
aluminiowy
podgrzewanie wody
grzałka elektryczna lub wymiennik ciepła
dopuszczanie wody
automatyczne z czujnikiem wody
sterowanie
podświetlane, dotykowe przyciski piezoelektryczne ze stali nierdzewnej, aplikacja android na tablecie dołączonym w zestawie z wanną
zabezpieczenia
przelew awaryjny, czujnik przepływu, czujnik temperatury zewnętrznej, czujnik temperatury wody, czujnik temperatury granicznej
dodatki
obudowa z desek kompozytowych, pokrywa termiczna

Galeria

Bel Tempo SPA

Produkowane w Polsce wanny SPA z hydromasażem, pokrywy termiczne, baseny SWIM SPA z przeciwprądem, technologia basenowa, sauny, łaźnie. Projektowanie i budowa basenów i stref SPA.
Kontakt
kontakt@beltempo.pl
Ojcowska 29, 31-344 Kraków
instagramfacebook-official linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram