wanny spa

WANNY SPA AQUAVIA

Produkty z naszej oferty przeznaczone są do użytku prywatnego i komercyjnego, do instalacji wewnątrz i na zewnątrz. Są idealnym rozwiązaniem, jeśli chcemy pracować nad formą lub wtedy, kiedy potrzebujemy chwili relaksu. Chcesz kupić wannę z hydromasażem? Aquavia Spa to gwarancja sukcesu.

PEŁNE WYPOSAŻENIE

Szeroki wybór dostępnych kolorów niecek, obudów oraz pokryw termicznych pozwoli na idealną konfigurację w według Państwa oczekiwań. Gwarantujemy pełne wsparcie techniczne, usługi gwarancyjne oraz dostępność części zamiennych.

Galeria

Zapobiegają przed zanieczyszczeniem wody, nadmiernymi stratami ciepła oraz parowaniem w Państwa wannie SPA. Wykonane z przyjemnych, zarówno dla oka jak i w dotyku materiałów.

Zastosowane wypełnienie wkładem o niskim współczynniku przenikalności cieplnej obniży koszty ogrzewania wody. Lekka konstrukcja pozwala na zdejmowanie i zakładanie pokrywy przez jedną osobę.

Bel Tempo SPA

Ogrodowe wanny Spa z hydromasażem, pokrywy termiczne do Jacuzzi na wymiar, baseny Swim Spa z przeciwprądem, technologia basenowa, sauny, łaźnie. Projektowanie i budowa basenów i stref Spa. Kamienne i ceramiczne kratki basenowe przelewowe, płytki i mozaiki basenowe, baseny Infinity.
Kontakt
kontakt@beltempo.pl
Ojcowska 29, 31-344 Kraków
instagramfacebook-official linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram