wanny spa

STWORZONE DLA TWOICH POTRZEB

W procesie tworzenia naszego produktu postawiliśmy na najwyższą jakość wykonania oraz wykorzystywanych materiałów i osprzętu. Każdy element jest dokładnie przemyślany, tak aby zapewnić najwyższy komfort użytkowania oraz trwałość naszego produktu.
Karta Wanna PLUS

STOSUNEK CENY DO JAKOŚĆI

Poprzez zastosowanie w standardzie elementów takich jak podświetlane, dotykowe przyciski ze stali nierdzewnej, automatyczny system uzupełniania wody, aplikacja do sterowania wanną z telefonu i wiele innych, pragnęliśmy stworzyć produkt najwyższej klasy w przystępnej cenie.

PEŁNE WYPOSAŻENIE

Szeroki wybór dostępnych kolorów niecek, obudów oraz pokryw termicznych pozwoli na idealną konfigurację w według Państwa oczekiwań. Jako producent gwarantujemy pełne wsparcie techniczne oraz dostępność części zamiennych.

APLIKACJA MOBILNA DO STEROWANIA

Do sterowania wannami Bel Tempo SPA stworzyliśmy specjalnie dedykowaną aplikację na urządzenia mobilne. Pozwala ona na wybór trybu filtracji, temperatury wody czy koloru oświetlenia.

Poinformuje użytkownika o aktualnej temperaturze zewnętrznej oraz temperaturze wody. Odpowiednie czujniki wbudowane w wannę powiadomią o konieczności czyszczenia filtra czy możliwości zamarzania wody i automatycznie uruchomią jej ogrzewanie.

Z aplikacji użytkownik może również uruchomić wszystkie atrakcje: masaż wodny, masaż powietrzny, oświetlenie czy pełny program włączający wszystko w odpowiednim, komfortowym cyklu relaksacyjnym.

POKRYWY TERMICZNE BEL TEMPO SPA

Zapobiegają przed zanieczyszczeniem wody, nadmiernymi stratami ciepła oraz parowaniem w Państwa wannie SPA. Wykonane z przyjemnych, zarówno dla oka jak i w dotyku materiałów.

Zastosowane wypełnienie wkładem o niskim współczynniku przenikalności cieplnej obniży koszty ogrzewania wody. Lekka konstrukcja pozwala na zdejmowanie i zakładanie pokrywy przez jedną osobę.

Galeria

Bel Tempo SPA

Ogrodowe wanny Spa z hydromasażem, pokrywy termiczne do Jacuzzi na wymiar, baseny Swim Spa z przeciwprądem, technologia basenowa, sauny, łaźnie. Projektowanie i budowa basenów i stref Spa. Kamienne i ceramiczne kratki basenowe przelewowe, płytki i mozaiki basenowe, baseny Infinity.
Kontakt
kontakt@beltempo.pl
Ojcowska 29, 31-344 Kraków
instagramfacebook-official linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram