Baseny i strefy SPA

BUDOWA BASENÓW

Wieloletnie praca w branży basenowej i stref SPA, pozwoliła nam na zdobycie doświadczenia w projektowaniu i budowie basenów prywatnych oraz publicznych. Do każdej inwestycji podchodzimy indywidualnie. 

Zaczynając od porad związanych z doborem odpowiedniej technologii poprzez etap projektowy, wykonanie instalacji technologii basenu, instalacji wentylacji mechanicznej hali basenowej, do ostatecznych prac wykończeniowych takich jak uszczelnienie i wyłożenie niecki ceramiką lub folią basenową, montaż rolety basenowej oraz przygotowanie i wykończenie całej strefy około-basenowej. 

SWIM SPA – BASENY Z PRZECIWPRĄDEM

Dzięki urządzeniom SWIM SPA już na powierzchni kilku metrów kwadratowych możemy stworzyć warunki do intensywnego treningu pływackiego. Wytwarzany przez pompę o dużej mocy przeciwprąd pozwala na wytworzenie strumienia wody którego opór należy pokonać płynąc. 

Basen tego typu porównać możemy do bieżni wodnej, moc wytwarzanego oporu jest regulowana i może być dopasowana do każdego użytkownika. Jest to świetne rozwiązanie dla osób ceniących sobie prywatność, unikających publicznych obiektów. 

TECHNIKA BASENOWA

Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi aktualnymi technologiami uzdatniania wody i atrakcji w basenach i wannach SPA. Korzystamy z urządzeń polskich i europejskich producentów. W naszych projektach korzystamy z różnych technologii uzdatniania wody, budujemy baseny z wodą chlorowaną oraz słoną. 

Wykonujemy również podzespoły i elementy końcowe we własnym zakresie. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć produkt unikatowy, idealnie dopasowany do założeń i wyobrażenia klienta.

SAUNY I ŁAŹNIE PAROWE

Wykonujemy sauny Fińskie, Infra – Red oraz Łaźnie Parowe w obiektach użyteczności publicznej oraz prywatnych domach i apartamentach. 

Wieloletnie doświadczenie gwarantuje niezawodność i bezpieczeństwo użytkowania. Oferujemy kilka rodzajów drewna oraz urządzeń najwyższej jakości w zależności od Państwa preferencji.

Galeria

Bel Tempo SPA

Ogrodowe wanny Spa z hydromasażem, pokrywy termiczne do Jacuzzi na wymiar, baseny Swim Spa z przeciwprądem, technologia basenowa, sauny, łaźnie. Projektowanie i budowa basenów i stref Spa. Kamienne i ceramiczne kratki basenowe przelewowe, płytki i mozaiki basenowe, baseny Infinity.
Kontakt
kontakt@beltempo.pl
Ojcowska 29, 31-344 Kraków
instagramfacebook-official linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram