Baseny i strefy SPA

BUDOWA BASENÓW

Wieloletnie praca w branży basenowej i stref SPA, pozwoliła nam na zdobycie doświadczenia w projektowaniu i budowie ekskluzywnych basenów prywatnych, hotelowych oraz publicznych. Do każdej inwestycji podchodzimy indywidualnie. Zaczynając od porad związanych z doborem odpowiedniej technologii poprzez etap projektowy, wykonanie instalacji technologii basenu, instalacji wentylacji mechanicznej hali basenowej, atrakcji wodnych, saun, do ostatecznych prac wykończeniowych takich jak uszczelnienie i wyłożenie niecki ceramiką, montaż rolety basenowej lub zadaszenia przesuwnego oraz przygotowanie i wykończenie całej strefy około-basenowej.


Na pierwszym miejscu stawiamy oczekiwania klientów, tworzymy indywidualne projekty dopasowane do Twoich potrzeb. Staramy się aby każdy z nich był wyjątkowy, spójny z otaczającą architekturą czy ogrodem. Odchodzimy od budowy basenów „standardowych”, tak aby każdy z naszych klientów mógł poczuć wyjątkowość i niepowtarzalność swojego obiektu.

SWIM SPA – BASENY Z PRZECIWPRĄDEM

Dzięki urządzeniom SWIM SPA już na powierzchni kilku metrów kwadratowych możemy stworzyć warunki do intensywnego treningu pływackiego. Pompy o dużej mocy wytwarzają strumień wody – przeciwprąd, którego opór należy pokonać płynąc. Dodatkowe akcesoria jak wiosła, gumy do ćwiczeń czy rowerek podwodny pozwolą na stworzenie Twojego domowego centrum sportu.
Baseny z naszej oferty renomowanego europejskiego producenta – Aquavia Spa to najwyższej jakości urządzenia przystosowane do użytku całorocznego zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Kompaktowe rozwiązanie nie wymagające zaawansowanych prac budowlanych.


Basen tego typu porównać możemy do bieżni wodnej, moc wytwarzanego oporu jest regulowana i może być dopasowana do każdego użytkownika. Jest to świetne rozwiązanie dla osób ceniących sobie prywatność, unikających publicznych obiektów.

TECHNIKA BASENOWA

Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi aktualnymi technologiami uzdatniania wody i atrakcji w basenach i wannach SPA. W naszych projektach korzystamy z różnych technologii uzdatniania wody, budujemy baseny z wodą chlorowaną oraz słoną, montujemy akrylowe przeźroczyste ściany basenów infinity i nie tylko. Najnowsze stosowane technologie uzdatniania wody pozwalają nam na stworzenie basenów z idealnie zdezynfekowaną wodą bez zapachu chloru i podrażnień oczu czy skóry. Obsługa basenu może odbywać się przez aplikację lub system inteligentnego domu.


Wykonujemy również podzespoły i elementy końcowe we własnym zakresie. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć produkt unikatowy, idealnie dopasowany do założeń i wyobrażenia klienta.

WANNY SPA

Specjalizujemy się w sprzedaży, montażu i obsłudze urządzeń jednego producenta – Aquavia Spa. Fabryka zlokalizowana pod Barceloną produkuje najwyższej jakości urządzenia od ponad 30 lat. W naszej ofercie znajdziesz urządzenia z kilku serii, do użytku prywatnego i komercyjnego. Przeznaczone do całorocznego użytku. Możemy je zamontować na tarasie, balkonie, w ogrodzie lub stworzyć prywatną strefę Spa wewnątrz Twojego domu.


Wanny Aquavia Spa są nasycone sentencją stylu i niezwykłego designu. Dzięki kreatywnym inżynierom i innowacyjnym rozwiązaniom, mają własny charakter i ekskluzywny wygląd.

SAUNY I ŁAŹNIE PAROWE

Wykonujemy sauny fińskie, infra-red i łaźnie parowe o minimalistycznym wzornictwie. W obiektach użyteczności publicznej oraz prywatnych domach i apartamentach.

Wieloletnie doświadczenie gwarantuje niezawodność i bezpieczeństwo użytkowania. Oferujemy kilka rodzajów drewna oraz urządzeń najwyższej jakości w zależności od Państwa preferencji. Minimalistyczne wzornictwo z idealnie dopracowanym wnętrzem z ograniczoną liczbą dodatków i dekoracji. Design na najwyższym poziomie.

Galeria

Bel Tempo SPA

Ekskluzywne baseny i ogrodowe wanny Spa. Projekty technologii i wentylacji basenów. Bieżnie pływackie Swim Spa. Baseny ze szklaną ścianą. Kratki przelewowe i ceramika basenowa. Baseny skimmerowe, przelewowe, infinity.
Kontakt

32-085 Modlniczka

Zaprojektujemy i wykonamy Twój wymarzony basen i strefę Spa.
Zadzwoń do nas +48 731-493-023
instagramfacebook-official Call Now ButtonZadzwoń 731 493 023 linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram