projektowanie

TECHNOLOGIA

Wykonujemy projekty techniki basenowej uzdatniania i obiegu wody oraz atrakcji wodnych basenów i wanien SPA. Zaprojektujemy optymalną technologię uzdatniania wody, uszczelnienie i wykończenie niecki basenowej, wentylację oraz inne urządzenia towarzyszące. Wieloletnie doświadczenie i kilkadziesiąt zaprojektowanych obiektów sprawi że wybierzemy optymalną technologię przystosowaną do Państwa oczekiwań.

OBIEKTY PRYWATNE I PUBLICZNE

Zajmujemy się projektowaniem prywatnych oraz publicznych basenów i stref SPA wraz z saunami, łaźniami i systemem specjalistycznej wentylacji basenowej. Projektowanie instalacji technologii basenów publicznych wymaga szczególnej wiedzy. Obiekty tego typu spełniać muszą restrykcyjne normy pozwalające na ich dopuszczenie do użytkowania oraz późniejszą bezproblemową eksploatację. Wykonaliśmy kilkadziesiąt projektów obiektów publicznych, zaczynając od małych hotelowych basenów a kończąc na pływalniach i aquaparkach.

DESIGN

Na życzenie Inwestora możemy zaprojektować pełną strefę basenową pod klucz oraz wykonać fotorealistyczne wizualizacje wraz z doborem materiałów i systemów wykończeniowych. Doradzimy w wyborze odpowiednich materiałów zarówno pod względem estetycznym jak i technicznym. Razem stworzymy Twoją wymarzoną strefę SPA!

Galeria

Bel Tempo SPA

Ogrodowe wanny Spa z hydromasażem, pokrywy termiczne do Jacuzzi na wymiar, baseny Swim Spa z przeciwprądem, technologia basenowa, sauny, łaźnie. Projektowanie i budowa basenów i stref Spa. Kamienne i ceramiczne kratki basenowe przelewowe, płytki i mozaiki basenowe, baseny Infinity.
Kontakt
kontakt@beltempo.pl
Ojcowska 29, 31-344 Kraków
instagramfacebook-official linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram