KRATKI PRZELEWOWE I WYKOŃCZENIA

Przedstawiamy wysokiej jakości materiały wykończeniowe rynny przelewowej basenu i strefy około - basenowej włoskiego producenta ModulArtem. Jako bezpośredni dystrybutor produktów w Polsce gwarantujemy pełną obsługę sprzedażową i posprzedażową, próbki materiałów, informacje techniczne, montaż oraz pomoc w doborze optymalnych rozwiązań dla Twojego basenu.

MATERIAŁY

Kratki rynny przelewowej do basenów z wysokim lustrem wody oraz infinity, ceramika do wyłożeń plaży oraz tarasów, odpływy prysznicowe. Wszystkie materiały dostępne są w różnych, naturalnych i eleganckich materiałach: porcelanie gresowej, marmurze, glinie (klinkierze) oraz drewnie tekowym. 

Różne kolory, kompozycje i rozmiary pozwolą Ci spersonalizować estetykę Twojego basenu, dzięki czemu jego design będzie wyjątkowy. Standardowe szerokości i wysokości naszych kratek pozwolą na łatwą podmianę w istniejących już basenach. Do każdego materiału i koloru kratki posiadamy płyty do wykończenia plaży basenowej lub tarasu w wielu dostępnych rozmiarach: 30x60 cm, 60x60 cm, 60x120 cm, 45x45 cm, 45x90 cm, 20x120 cm. Produkty posiadają wszelkie atesty i mogą być wykorzystywane w obiektach użyteczności publicznej.

Z naszymi produktami stworzysz idealnie dobraną kompozycję wykończenia Twojej strefy basenowej z najlepszych materiałów.

KOLEKCJE

Oferujemy przelewy zarówno do basenów o prostych jak i owalnych kształtach w kilku różnych rozmiarach.
Dostępne są w szerokościach 25 oraz 30 cm. i wysokościach 2,5 oraz 3,5 cm. 
Na specjalne zamówienie możemy wykonać również inne, spersonalizowane wymiary.

Standardowe rozmiary przypominające te najpopularniejszych kratek plastikowych często pozwalają na bezpośrednią ich podmianę bez żadnych przeróbek w istniejących basenach.

FORMATY - KOMPOZYCJE - WYMIARY

DIRECTA

LAPISQUE

ELLIPSIS

ANGOLUS


MATERIAŁY
    

GRES

Wyselekcjonowane przez nas surowce oraz nowoczesny proces produkcyjny pozwalają na tworzenie kratek basenowych pokrytych gresem porcelanowym, w różnych kolorach z efektami 3D. Jeden element nigdy nie jest identyczny z drugim, tak jak w naturze. Wszystkie nasze kolekcje Gres są najwyższej jakości, rektyfikowane i dlatego nadają się zarówno do basenów zewnętrznych, jak i wewnętrznych.

MARMUR

Jest to wyjątkowy kamień naturalny, którego wielopostaciowe i wielobarwne smugi, powstają na bazie różnych materiałów zawartych w skale, sprawiają, że każda płyta marmurowa jest ekskluzywna. Charakteryzuje się doskonałą odpornością na czynniki atmosferyczne i jest jednym z najlepszych, najstarszych i najpiękniejszych kamieni naturalnych. Marmur użyty do wykonania naszych kratek jest satynowany, dzięki czemu jest antypoślizgowy i nadaje się do basenu. Jest również poddany obróbce, aby był odporny na zabarwienie i plamy.

DREWNO TEKOWE

Jest znane jako najlepsze drewno do użytku na zewnątrz. Modulartem używa drewna tekowego, który ma co najmniej 35 lat, aby zapewnić dobry i trwały produkt. Włókna tego drzewa zawierają naturalną oleistą żywicę, dzięki której drewno jest odporne na wodę, czynniki atmosferyczne i ekstremalne zmiany temperatury. W porównaniu z innymi rodzajami drewna tek zapewnia doskonałą stabilność strukturalną i jest naturalnie odporny na pleśń i szkodniki. Jego wyjątkowo urzekająca i ciepła barwa czyni go „najszlachetniejszym ze wszystkich gatunków drewna”.

GLINA - KLINKIER

Jest to najszlachetniejszy ze wszystkich rodzajów istniejącej terakoty. Wyselekcjonowane surowce oraz zaawansowany proces produkcyjny, uzyskiwany w wyniku specjalnej obróbki i wypalania gliny, pozwalają nam tworzyć unikalne w skali światowej kratki basenowe klinkierowe dostępne w dwóch wariantach: surowym lub lakierowanym, obydwa o stopniu antypoślizgowości R13, nadają się do basenów zewnętrznych i wewnętrznych.

Galeria

Bel Tempo SPA

Ogrodowe wanny Spa z hydromasażem, pokrywy termiczne do Jacuzzi na wymiar, baseny Swim Spa z przeciwprądem, technologia basenowa, sauny, łaźnie. Projektowanie i budowa basenów i stref Spa. Kamienne i ceramiczne kratki basenowe przelewowe, płytki i mozaiki basenowe, baseny Infinity.
Kontakt
kontakt@beltempo.pl
Ojcowska 29, 31-344 Kraków
instagramfacebook-official linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram